Archive for the ‘Tragéd Team’ Category

Obrázky z Mnichovohradišťské pětadvacítky

Neděle, Červen 4th, 2006

Občerstvovačka je makačka Mnichovohradišťskou pětadvacítku jsem skutečně běžet nechtěl. Jednak je to moc daleko, jednak jsem zcela správně tušil, že nastoupí tak padesátka chrtů, které bych viděl sotva na náměstí při startu :) Takže jsem vzal foťák a udělal pár obrázků, abych byl alespo něco platný. Pokud chcete, mrkněte do malé galerie. Obrázky tam nejsou pochopitelně všechny, takže pokud někdo máte zájem o svou fotku v plném rozlišení, napiše mi prosím číslo a já vás v tom půlgigu dat zkusím najít (ale přirozeně nazaručuji, že jsem ptáčka vypustil na všechny ;) Jinak běželi jste všichni parádně, gratuluji!

Bakovský půlmaraton v obrazech

Pondělí, Duben 17th, 2006
Keke a Papaaya běží jak o život

Jak jsem už psal, na Bakovský půlmaraton jsem šel vyloženě na čumendu a hlavně fotit. Tragéd tým měl velkolepé zastoupení a já jsem konečně kromě Kekeho a Tučňáka poznal i jiné tragédy skutečně osobně, nikoli jen virtuálně. Na oplátku oni poznali mě, protože někteří se přiznali, že již přestávali věřit, že vůbec existuji ;)

No ale k věci: výsledky a později i obrázky se objeví na behej.com, ale přesto si obrázky můžete užít už teď v tragédí galerii zde. Tak si je užijte!

Fotky z 1/2 PIMu v tragédích tričkách!

Sobota, Duben 1st, 2006

Kejmil byl tak moc laskav a dnes na 1/2 PIMu distribuoval první trička tragéd týmu, přičemž některá esa už v nich dokonce i běžela. Kejmil nelenil a udělal pár fotek, tak tu je máte, ať alespoň vidíte, jak tragédí tričko vypadá. Spadl mi kámen ze srdce, že ohlasy na tričko jsou zatím výhradně pozitivní, tak jsem moc rád. Já se vracím z Malorky v neděli, tak příští týden už budu fungovat normálně. Jinak další fotky z 1/2 PIMu najdete v galerii na behej.com. Tak se zatím držte! ;)

Tragédí trička jsou tu!!!

Pátek, Březen 31st, 2006

Přátelé, po nějaké té době čekání je to konečně tady! Kejmil dodal první várku triček tragéd týmu, která jsou už k dispozici. Nejsou zatím všechna, chybí hlavně nějaká Ska a Mka, ale ty už se připravují též.

Zde jsou nějaké FAQ ;):

Jak tragédí tričko vypadá? Tak, jak bylo plánováno. Tudíž špičkový běžecký model Craftu, v modré barvě. Logo tragéd týmu je na hrudi a vysoko na zádech v černé prodyšné oblasti trička. Pod ním je decentní nápis behej.com. Ohledně loga. Využil jsem svého práva vybrat logo a vybral jsem z pár návrhů logo od maratonce Aleše s tím, že jsme ho přepracovali do jedné barvy tak, aby potisk trika byl opravdu decentní.

Je mi jasné, někomu se logo líbit bude (třeba mně), někomu méně ;) Právě proto jsem ho nezveřejňoval, protože co člověk to názor a takhle to alespoň bude překvapení.

Cena. S Kejmilem jsme se dohodli, že cena bude 750Kč, což je o pár desetikorun více než čisté tričko. Je to z toho důvodu, že na triku jsou vlastně tři potisky a ty jsou sakra drahé, protože jsou tovární (ale tudíž i kvalitní a zaručené). Navýšení šlo částečně za Craftem, který si užral svoji marži (tu já ovšem neznám ;), těch pár desetikorun jde za námi. A protože pořádek dělá přátele, pak vězte, že já na tričkách nemám ani korunu ;) Pevně věřím, že budete spokojeni.

Jak si triko převzít? První možnost je přímo od Kejmila na půlmaratonu tento víkend, viz. instrukce ve fóru (včetně kontaktu na Kejmila). Další možnost je spojit se se mnou mailem a individuálně se dohodnout (osobně, poštou apod.), ale já budu jak známo k dispozici až příští pondělí 10.4., tak budete muset posečkat. Mimochodem, další osobní odběr je možný v Praze, nebo budu na čumendu (fotit) na Bakovském půlmaratonu.

Takže si trička užívejte hlavně ve zdraví, přátelé!

Pozor! Tragédí trička na cestě!

Neděle, Březen 12th, 2006

Jak Kejmil slíbil, tak splnil. Trička tragéd týmu jsou na cestě a skutečně budou k dispozici nejpozději do konce dubna tak, jak bylo slíbeno. Prosím ještě naposledy zkontrolujte své jméno a velikost v tabulce. Ohledně placení vám dám vědět, určitě to bude platba na účet, aby to bylo co nejjednodušší. Trička vám pošlu poštou, předám osobně, nebo po někom pošlu, zas tolik nás není (dejte mi prosím vědět jak si přejete). Ještě prosím dochtora a glogera o jejich velikost (Kdo je znáte, šťouchněte do nich, prosím.) Bez ní musím objednávku považovat ze neplatnou, protože nevím, jaké tričko objednat ;)

Kolik máte naběháno?

Sobota, Prosinec 3rd, 2005

No, to se nám ale ve fóru vynořilo trošku kontroverzní téma! Je o tom, zda-li by mělo smysl zaznamenávat počet naběhaných kilometrů a tuto informaci zvěřejňovat. Podobně to dělají již cyklisté na http://www.kpo.cz . Já osobně jsem tam kilometry nikdy nezaznamenával, takže zkušenost veškerá žádná.

Proti této myšlence hovoří dva základní fakty. Nedají se porovnávat prosté počty naběhaných kilometrů za měsíc, protože počet kilometrů nevypovídá nic o kvalitě, tempu, převýšení, naběhaných úsecích apod. Navíc hrozí nebezpečí, že si někteří jednici prestižáci budou „vzájemně tahat triko“, a to bychom na tomto webu jistě nechtěli.

Na druhou stranu je taková evidence zajímavá, protože dává představu o tom, kolik ostatní běhají. Nikdy tu nepanoval v diskusích duch „já jsem lepší, kdo je víc“, tudíž osobně se přikláním k názoru, že by to mohlo být zajímavé.

Udělejme to tedy s dovolením takto: kdo máte zájem, pošlete mi mailem vždy po skončení měsíce počet naběhaných kilometrů. Já vše zpracuji do přehledné tabulky a tu na webu někde na viditelném místě uvěřejním. Vyzývám zejména ty čtenáře, kteří třeba začínají nebo běhají málo: napište své kilometry, ať společně nenecháme chrty děsit normální lidi! ;)

Uvidíme. Když nám tabulka bude hnít nebo se myšlenka neuchytí, vždy je možné to zrušit. Takže: já hlásím za listopad 155km. ;)

Tragédí trička – uzávěrka objednávek

Středa, Listopad 30th, 2005

Je to tady. Protože je třeba tragédí trička definitivně objednat ve výrobě, musíme pomalu uzavírat objednávky. Zájem předčil všechna očekávání, v tuto chvíli máme 34 triček. Ty, kteří ještě nemají vybranou velikost, prosím, aby tak pokud možno někde do příštího týdne učinili. Prakticky poslední šance, jak si vyzkoušet velikost je na Zbraslavském běhu tuto neděli 4.prosince. Kejmil z Craftu tam podle všeho bude – kdo máte zájem, ozvěte se mi a já vás na dálku nějak propojím. Takže: příští týden zavřeme krám, tak kdo ještě chcete tričko, neváhejte. Plus ty, kteří ještě nemají velikost, znovu prosím, aby se rozhodli.

Ohledně platby. Moc děkuji všem, kteří mi okamžitě platbu nabízeli, vážím si toho. Nicméně teď platba ještě není třeba, pevně věřím, že až trička přijdou, tak si to nerozmyslíte, to by byl (můj) průšvih. Tudíž platbu budu chtít až v okamžiku, kdy trička budou vyrobena a začne se na ně v Craftu dělat potisk. To by mohlo být tak koncem března, s čímž souvisí jediná drobná nepříjemnůstka a tou je fakt, že vzhledem k velkému zájmu nebudou trička v avizovaném březnu, ale (určitě) v dubnu. To doufám nevadí, protože nemyslím, že by na začátku dubna běhali běžci v tričkách s krátkým rukávem ;). Takže ještě jednou: moc děkuji za velký zájem a vězte, že veškeré dotazy vám rád zodpovím mailem.

Radkova reportáž z New Yorku!

Sobota, Listopad 12th, 2005

No, nebudu zapírat, když mi dnes pozdě v noci přišla reportáž od Radka Narovce a já ji poprvé četl, musím přiznat, že i dojetí bylo. Pánové, byli jste v New Yorku skvělí, smekám!!! Myslím, že po Jitčině reportáži z Istambulu je tato Radkova unikátní reportáž z kultovního maratonu dalším pomyslným stupínkem k pozvednutí české neformální běžecké publicistiky ;) Moc díky a hezký zážitek při čtení! A.T.

Radek v NY 2005

Ahoj přátelé, známí, kamarádi, rodino a kolegové, prostě všichni, kdo jste mne podpořili před mou cestou do maratonské Mekky, New Yorku.

Na místo poděkování Vám posílám předlouhou reportáž z místa činu a pár postřehů a dojmů. Přestože nedělní start byl až v 10:10, vyrazil jsem již v půl šesté, abych se z našeho bytu v Brooklynu dostal městskou hromadnou na Staten Island, odkud se vybíhalo. Abych nebyl příliš klidný, jediná linka jedoucí to ráno přes most (jediný na ostrov) nepřijela… Vrhám se do jiného autobusu bez čísla, jehož řidič jen kýve, že přes most přejede ještě dříve, než jej zavřou (ten most :). Most není pro pěší, i když v krajnosti jsem byl rozhodnut prorazit sprintem kordon policistů a pádit na start po svých… Nakonec jsem ale dobře udělal, že jsem nejel oficiálními autobusy, jednak byly hodně drahé a pak když jsem jich stovky viděl trčet na přecpaném mostě, zatímco já se v klidu rozcvičoval, mi přišlo líto všech, kteří museli v těchto autobusech sedět a dýchat zplodiny. Pořadatelé úplně cimrmanovsky řešili problém hromadících se prázdných vozů, zatímco nové a nové přijížděly a ucpávaly trasu, po níž máme již za cca 30 minut běžet :) Nabízenou snídani raději odmítám, pozdní polykání jakéhokoliv jídla před startem je obecně špatné a proto nechápu, jak někdo do sebe může rychle kopnout kafe, jogurt a bejgl (mami, to je taková americká houska na sladko, ale tužší než ta naše česká). Tyhle týpky cestou určitě potkám v podivné pozici nebo zoufale hledající místo, kde si ulevit. S rostoucím počtem přijíždějících autobusů logicky rostou i fronty před kadibudkami, rekordní měla podle mého odhadu asi 100 metrů a lidi na jejím konci tam podle mého stojí dodnes…

(Celý příspěvek…)</texy>

Trička Tragéd Teamu: seznam zájemců

Středa, Listopad 9th, 2005

Díky za zájem o tragédí trička, netušil jsem, že se nám myšlenka takhle hezky ujme ;) Na radu STJ jsem vyrobil jednoduchou tabulku, kde najdete dosavadní seznam zájemců včetně velikostí. Kdo mi zatím velikost nedal, u toho mám otazník. Pokud jsem někoho zařadil omylem, pak se omlouvám a dejte mi prosím vědět na mail. To samé platí pro nové zájemce a ev. změny. Mimochodem, jeden z čtenářů (Aleš) už mi poslal návrh loga! Díky!

Aktuální tabulku najdete vždy na tomto linku.

Tričko Tragéd Teamu je zde!

Neděle, Listopad 6th, 2005
Tričko Tragéd teamu (zatím bez loga)

Tak a konečně tu máme již diskutovaný běžecký dres Tragéd Teamu! Jak jsme já i pár dalších lidí už dopředu naznačovali, vyjednali jsme běžecký dres Tragéd teamu pro příští rok u renomovaného výrobce. Jedná se o špičkový model běžeckého trička Trail (pro dámy analogický model Action) od Craftu. Pokud budeme umět trička předobjednat, výrobce nám na ně svoji vlastní technologií vytiskne decentní logo Tragéd Teamu (které mimochodem ještě musí vzniknout, nápady opravdu vítám;), případně nejaký další potisk, webovou adresu, nebo tak něco. Záměr je, aby dres byl opravdu špičkový a současně decentní, žádné ošklivé nápisy přes celá záda. Abychom mohli tuto věc spáchat, potřebujeme vědět váš zájem, protože trička musíme objednat už teď tak, aby byla v březnu 2006 k dispozici a k vašemu odběru.

Cena trička zatím není přesně stanovena, ale můžeme už teď slíbit, že včetně poměrně drahého potisku od výrobce nepřekročí cenu tohoto modelu v obchodě, což je 690,– korun. Aby bylo mezi námi v tom nejlepším slova smyslu jasno – není můj zájem na tričku vydělat ani korunu. Dostanete jej přesně za tu cenu, kterou sjednám. Uvidíme podle množství, třeba se vejdeme do týmové slevy ;) Já osobně mám loňský model a můžu naprosto s klidným svědomím prohlásit, že za tu cenu stojí, je to zatím to nejlepší běžecké tričko, co jsem měl na sobě. Ve srovnání s jinými, až o čtyři stovky dražšími dresy od jiných značek je to opravdu bomba. Koneckonců mrkněte na obrázek nebo do nejbližšího obchodu s Craft věcmi.

Zde je popis od výrobce: Modely Trail (pánský) a Action (dámský), stejné barvy, trochu jiný střih. Příjemné a pohodlné triko s velmi dobrou ventilací a odvodem potu. Mesh (síťová) struktura materiálu v místech intenzivního pocení – v zadní části, na bocích a v podpaží. Raglánový rukáv. Zvýrazňující paspule v kontrastních barvách. Ploché švy. Reflexní logo. Materiál: Air Sense – jemný a lehký polyester s „waffle“ strukturou, která napomáhá lepší ventilaci, ochlazování a odvodu potu. Hmotnost materiálu: 130 g/m2 Velikosti: XS – XXL

Zájemce o triko prosím o následující. Pošlete mi mail (na traged-zavináč-aerobnitraged.com) s velikostí, o kterou byste měli zájem. Já podle toho předběžně objednám kusy a velikosti a následně se dohodneme po mailu nebo přes web na detailech. Nebudu chtít platby předem až do okamžiku závazného nákupu od Craftu (a hlavně vytištění loga a popisu), do té doby to nějak pořeším sám. Nicméně pokud teď sdělíte zájem a posléze z toho vycouváte, tak mi to pěkně zavaříte ;) Ale spoléhám na vás :)… Tak jsem sám zvědav na zájem…. Díky!