Nové tragédí diskusní fórum!

… je čas se posunout trošku dál. Jsem strašně rád, že Tragédí běžecká konference provozovaná na Pandoře čile žije, nicméně čelí tu a tam kritice ohledně uživatelského komfortu, spousty došlých mailů (já jich měl přes dovolenou čtyři sta) a tak.

Technické prostředky tototo webu a pomoc kamaráda tangera mi dovolily založit nové diskusní fórum provozované přímo zde na tomto serveru, které je (doufám) z technického pohledu a uživatelského komfortu poněkud dál. Zde je drobný seznam výhod nové konference tak, jak jej vidím.

  • Nemusíte dostávat žádné maily (to není nutné ani na Pandoře), ale na druhou stranu si můžete „objednat“ mailem konrétní téma, které vás zajímá, abyste se nemuseli do diskuse pořád dívat.
  • Pro příjem příspěvků můžete použít RSS kanál (pro ty, kteří nevědí: jedná se o způsob, jak číst více internetových zdrojů najednou, mrkněte například na ?/…loglines.com).
  • Je o poznání více způsobů, jak příspěvky hledat, třídit, a podobně. Zkuste a uvidíte. Je to zvyk. Přirozeně, číst může každý, přispívat ten, kdo se registruje, což je doufám velmi jednoduché.
  • Pochopitelně se nabízí otázka, zda-li stará tragédí konference na Pandoře zanikne. Nevím, asi ano. Ale dejme na „stěhování“ dost dlouhý čas, ono se to nějak vyvrbí… Případné otázky prosím směřujte přímo do nového diskusního fóra nebo na můj mail traged-zavináč-aerobnitraged.com

    Přímý link na diskusní fórum vždy najdete na titulní stránce tohoto blogu, jinak přímý link je zde.

    Comments are closed.