Pozor, soutěž! Kód: Kult Tučňáka

Myslím, že je na čase podpořit kolegy z našeho virtuálního týmu! Určitě sledujete Tučňákův blog a stejně jako já jistě téměř bez dechu sledujete neuvěřitelné pokroky tohoto keňana, který se pouze shodou okolností narodil v čechách… Mám proto pro vás jednu drobnou soutěž! (Tučňák mne asi bude mít fakt rád… , ale vzpomínám, jak mne těšil jeho legendární transparent… ;)

Otázka zní: Za kolik Tučňák uběhne kladenský maraton příští sobotu 10. září? Kdo bude nejblíže, získá ode mne drobný dárek! ;) Své tipy prosím piště do komentářů k tomuto zápisku. Tučňáku, moc držím palce a věz, že ty jsi ze soutěže tipování na sebe sama vyloučen ;)… pouze pokud bys nedejbože byl DNF tak máš nárok na cenu útěchy…

P.S. Můj tip mimo soutěž je 3:36:28

25 Responses to “Pozor, soutěž! Kód: Kult Tučňáka”

 1. Ïva napsal:

  Já typuju 3:48:12. Přeji všem, kdo poběží, příjemné počasí, ať jim to rychle ubíhá a ať se trápí co nejmíň. Škoda, že budu zrovna mimo republiku, přišla bych vám fandit. Go tragédi go!!!

 2. papaaya napsal:

  Tucnaka tipuji na 3:55:55 – nabehano ma, den ode dne je rychlejsi a pokud nebude vedro 30C, tak verim, ze si Kladno bajecne uzije. A my s nim :)))

 3. Jitka napsal:

  Dobrá soutěž. Já bych řekla 3:40:00. Jitka.

 4. Pubi napsal:

  Nejdřív jsem tipoval Tučňáka tak na 3:40, ale po jeho super běhu v Nučicích to vidim na 3:26:45.

  Run Tučňáku Run! Doběhni si pro pěknej čas a mně pro výhru ;-)

 5. Manfred napsal:

  Tučňák je talent, navíc správně trénuje, ale myslím, že bude při svém prvním startu opatrný a bude se snažit hlavně doběhnout. Můj tip: 3:57:02 :-)

 6. Draver napsal:

  Přeju Tučňákovi hodně štěstí, hlavně se nesoustředit na čas, ale pořádně si to užít. Jakmile se zůčastním nějakých závodů, i já se hrdě přihlásím ke členství v Tragéd týmu. Když na Tebe přijde krize, vzpomeň si, pro kolik lidí jsi vzorem!!! Můj tip 3:52:11. Draver

 7. Lubosh napsal:

  Bohužel se nemohu soutěže zúčastnit, protože u mě hrozí konflikt zájmů:-) Psal jsem Tučňákovi tréninkový plán, vím, kdy vstává a kdy chodí spát, co jí, jaké má boty, jaké si vezme slipy a tričko, co bude večeřet a obědvat. Navíc jsem mu stanovil taktiku, tempo a přesně rozepsané mezičasy, takže vím přesně na vteřinu, kdy proběhne cílovou páskou. Ale prozrazovat to nebudu:-))

 8. aerobní tragéd napsal:

  Tomu říkám fair play!

 9. Shadow napsal:

  Tipuju ze to rozebehne za 52:00 /10km, ale bude mit pocit, ze to je OK tak trosicku zrychli pod 50/10km. Nekde kolem 35 to na nej trochu prijde, jenze zu bude mit 3:30 na dostrel a nepusti to, a kluci v Kladne ho budou hecovat. Muj tip je 3:29:11.… ale i kdyby rupnul a musel kus jit a dat to pres 4 hodiny, tak je u mne hrdina.

 10. Humlice napsal:

  Take moc fandim a tipuju 3:38:00. Jsem zvedava, co na tuhle soutez rekne Tucnak sam :-)

 11. to Humlice: ani se neptej… :-)

  myslím, že mě dost přeceňujete, ale zakázal jsem si to tu číst, abych se zbytečně neznervozňoval časy a zkusím to tu sobotu doběhnout ve zdraví! T.

 12. m.thums napsal:

  3:42:00, má na to běžet lépe, ale toto si myslím, že bude logické. Jinak jsme spolu pořád v kontaktu, ani jsem nechtěl tipovat, je to tak trochu nefér a pro něj zavazující…..Ale na druhou stranu, s takovouto podporou, se do cíle musí třeba i doplazit. Ahoj, hodně štěstí a sil…..MT

 13. Luděk napsal:

  Rád si sportovně-nesportovně zasoutěžím i na tomto poli. Odhaduji cílový čas talentovaného keňana Tučňáka na 3:42:38. Delší dobu jsem jeho běžecké snažení nesledoval a o to více jsem mile překvapen jeho důslednou přípravou na první maraton a průběžnými výsledky. Budu Tučňákovi držet palce!

 14. Svaťa napsal:

  Tipuju 3:41:20. Přeju úspěch! Škoda, že tam taky nebudu. Ale bude tam 82-letý Alexander Fretzer, který si ten závod vybral, protože má limit 6 hodin, takže až ho uvidíte, také ho povzbuďte…

 15. Roman V napsal:

  Tipuji 3:51:00. Hlavně hodně štěstí a "don´t give up " !!!!

 16. Markéta napsal:

  Tipuju 4:05:00. Netuším, jak má naběháno, takže jenom střílím. Držím palce, pěkně si to užij. Já už ho mám :-)

 17. forest napsal:

  ja tipuju 3:50:36

 18. Spermophilus napsal:

  Já tipuji 3:37:46

 19. Lubosh napsal:

  No, trochu mě zarážejí pesimistické předpovědi většiny z vás:-))

 20. Keke napsal:

  Ja som mal možnosť si niekolko krát zatrénovať so slávnym Tučniakom Keňským a preto som presvedčený, že cieľovú pásku na Kladenskom maratóne pretne v čase 3:37.00. Urobím všetko preto, aby som sa ho udržal a urobil si super osobák.

 21. Brácha Tučňáka napsal:

  Pravě jsem se snim domluvil že to zaběhne za 3:32:14

 22. STJ napsal:

  Myslím, že teda poběží na čas, co slíbil bráchovi, ale běží to prvně, takže mu to podle mě o trošku uteče. Takže tip : 3:40:14.

  Budu držet palce (vzpomínat moc nebudu, škytavka by ho zpomalila :))

  STJ

 23. majkl napsal:

  Zdravím, nejprve bych chtěl poděkovat tragédovi za návrat. Co se týká Tučňáka, tak bych mu chtěl popřát ať si to užije a hlavně ve zdraví doběhne. Jinak jeho trénik nesleduju, takže od boku 4:02:25 good luck

 24. CoolingeR napsal:

  3:57:24

  d.