Ještě pár fotek z víkendu…

Opravdu jsem netušil, že zmínkou o fotkách spustím lavinu dobrovolnosti a budete mi zasílat fotky z Kladna a Prahy ;)… Díky! Bohužel nejsem na publikování fotek moc zařízen (pár jich mohu dát do článků a to je tak zatím všechno) a nemám ani koupen dostatek kapacity na serveru, takže jsem si nejdřív myslel, že Radkovi Narovcovi a Petrovi Pivoňkovi poděkuji, fotky si prohlédnu a zastrčím někam na disk. Nicméně pak mi to přišlo líto a vytvořil jsem z fotek obou výše uvedených džentlmenů galerii, kterou jsem umístil zde. Mrkněte, jsou dobrý ;)

11 Responses to “Ještě pár fotek z víkendu…”

 1. aerobní tragéd napsal:

  Ještě přidávám vysvětlivky Radka N., nejprve start.čísla z Kladna: 38 spermofil 79 ondra uher 112 mirek otava 94 mirek kostlivý 159 keke 78 radek narovec 158 pinguin 139 papaaya 59 rosťa tomeš

  Sopolečné foto z Prahy: 690 tomáš mrázek bez čísla je radka zbíralová, v neděli 20.místo mezi ženami! 328 mirek živný

  .. a na společné fotce z Kladna je navíc v civilu se synem Petr Pivoňka

 2. Zooza napsal:

  Tragéde, jseš si jistej, že 139 je Papaaya??? V předhozích fotkách měl 171… A co Mirek Th. ten zůstal v ilegalitě??? Jinak jsou to super fotky… Musim poznamenat, že spermofilus je fakt pěknej chlap ;-)

 3. Zooza napsal:

  Ha, už jsem to dopátrala. 171-papaaya, 139 Mirek Th. Wow, jsem ale šiškovná ;D

 4. Rosťa napsal:

  Opravuji: Živný se jmenuje Michal

 5. Radek napsal:

  mea culpa, psal jsem to Tragédovi v děsným kalupu, moc se omlouvám za chyby, ach ti novináři… :-)

 6. papaaya napsal:

  zoozo, sikulka jsi.fakt jsem se potil v tilku 171 ;)

 7. Jitka napsal:

  Moc pěkné, je moc fajn vidět tragédy téměř skutečné, doufám, že se mi podaří vás všechny poznat i úplně naživo. Když jsme u té identifikace – Tragéde, neměl jsi náhodou na PIMu tmavě modré triko? Viděla jsem tam tenkrát někoho upadnout v místě, které by celkem odpovídalo Tvému popisu v blogu, od tý doby si myslím, žes to byl asi Ty, ale ještě jsem se neoptala. Jitka.

 8. aerobní tragéd napsal:

  Ne ne, měl jsem bílé tričko s modrými rukávy. Keke měl úplně stejný tričko, akorát že modrý s bílými rukávy ;) Pokud ten člověk co padal vypadal jako chrt, tak jsem to já nebyl… :)

 9. Jitka napsal:

  Hmm, tak to ne. Jako chrt sice nevypadal, ale měl určitě tmavě modrý triko. Hrozně jsem se lekla, když upadl. No – vidíš, padalo se tam úplně běžně.

 10. Spermophilus napsal:

  Jo to víš Zooozo, nejdřív jsem začal fotit pro Leo, pak pro PlayBoy a nakonec mě to vše omrzelo a říkal jsem si, že chci dělat něco plnohodnotnýho co by naplnilo můj smysl života. A takl jsem začal pózovat pro Traged team:)))))

 11. Zooza napsal:

  Ale no tak, já to myslela zcela nevinně ;))) To byla jen taková poznámka na okraj :)