Mravenec je zase kaput…

.… tak nějak koukám, že bych mohl už psát seriál „Polámal se mraveneček“ na pokračování. Po loňských dvou dílech zde a zde přichází díl další, letošní. Přeloženo do mateřštiny, chytil jsem rýmu jako bejk. Není se co divit, mé celé okolí kýchalo, frkalo a kašlalo už delší dobu. Myslel jsem, že se ubráním zvýšenými dávkami céčka, ale nezafungovalo to.

Ve středu jsem byl běhat, v pátek taky, v sobotu další horskou desítku. V neděli jsem týden chtěl uzavřít maličko delším během, ale z toho už sešlo. Od čtvrtka mne trochu pálilo v krku, rozháněl jsem to rozháněl, ale ani rozběhání, ani céčko a ani osvědčený Stopangin mi nepomohly. Prostě to na mne v neděli ráno přišlo, já se rozkýchal a už to jede. Dnešní noc jsem moc nespal, plný nos a navíc mne pekelně od rýmy bolela hlava, což není u mne zrovna zvykem :/

Nicméně tentokrát to už bude jiné v tom, že se z toho nezblázním. No co, utečou mi dva tři běhy, ale já se ke svému tělu zachovám slušně a ono mi to doufám vrátí. Už žádné chemické experimenty, léčím se hektolitry čaje, céčkem a jen jsem si vzal opatrně a s mírou Coldrex, to kvůli tomu, aby mne alespoň chvíli nebolela ta blbá hlava. Navíc jsem udělal to, co běžně nemám ve zvyku a v práci jsem to dnes zabalil kolem poledne a zalezl do postele, kde právě píšu tento zápisek. No co, lépe než prskat na nebohé kolegy to radši vyležím… už úplně cítím jak se mi dělá lépe ;)… a už to tak vidím, že v pátek bych se možná mohl rozklusat. Jen přemýšlím co udělat s takovým sranda závodem na kole v sobotu… mno, uvidíme.

567 Responses to “Mravenec je zase kaput…”

 1. chmm.. taky jsem si myslel, že budu po týdnu fit…Houby, už sice zase chodím do práce, ale jsem utahanej jak po rubání uhlí…

 2. running observer napsal:

  Já jsem rýmu ukončil závodem v Blažovicích (taky jsem víc než týden vzdoroval, když se vystřídali všichni v rodině a měli i teploty). Ale asi to nebylo tak hrozné. Jen jsem běžel s kapesníkem v ruce. Ale vlastně jsem ho nakonec používal jen na otírání potu, rýma zmizela, zejména ten burčák po závodě udělal svý.

 3. Draver napsal:

  No, já teda nevím. I když jsem jen lehce nachlazenej, tak mi trvá nejmíň týden, než se dám jakš takš dohromady a další týden jsem jak zmlácenej palicí. Takže suma sumárum po 14-ti dnech jsem schopnej žít zase jako normální člověk. S přecházením nemocí mám ty nejhorší zkušenosti! Rozhodně nedoporučuji!!!

 4. Báža napsal:

  Hele Same, přijeď v sobotu do Radvance a já tě kurva vyléčím tak, že budeš všecko, jen ne nastydlej. Ale to by znamenalo, že se zase nesebereš a neodjedeš dom.

 5. Draver napsal:

  Já teď slyšel zajímavou myšlenku o tom, že chodit v botech je velice nezdravé a člověk by měl chodit bosky. Jako důkaz uvádím, že vždycky když se ráno probudím v botech, tak mě bolí hlava a mám strašnou žízeň :-)

 6. Albert napsal:

  Protože Zůza má rýmu prakticky celej rok (chronickou alergickou) tak to máme doma docela zmáklý :) Zkus Olynth – takovej sprejík do nosu. Dost výrazně se po tom člověku uleví a třeba na noc je to super protože se bez problémů vyspíš. A koukej se dát do soboty do pořádku.