Ach ty objemy…

Zatímco někteří členové tragéd týmu dnes srdnatě bojovali v pražské Stromovce na tradičním maratonu (viz. diskuse zde a výsledky na tragédí výsledkové stránce, moc všem zúčastněným gratuluju!), já se babrám s tím, jak naběhat nějaké ty objemy. Abych pravdu řekl, přestože se docela snažím, nejde mi to tak, jak bych si představoval.

Jednak mi to vychází časově blbě, v práci toho je teď až až, a jednak se mi nedaří dostat k pěti běhům za týden. Moje teď již tradiční týdenní rozvrh vypadá asi následovně. Pondělí odpočinek (teda sportovní), úterý ráno něco přes desítku, středa večer spinning, čtvrtek ráno opět něco přes desítku a v pátek navečer běh většinou s partou tvořenou hlavně Alešem a Vláďou (taky 10km a chlup). Bohužel, v tu chvíli by se nabízely rozumné běhy v sobotu a v neděli, nicméně sobota vždycky dopadla tak, že jsem si prostě musel odpočinout, protože kombinace nedospání z pracovního a běhacího týdne a obecného záhulu pracujícího člověka ;) způsobila pekelnou únavu. V neděli opět vybíhám s partou (pokud nejsem pryč), minulý týden to byla patnáctka, perspektiva do budoucna je tak do dvacítky, protože zatím nechám chlapce většinou obíhat o něco delší kolečko. Suma sumárum, zatím se dostávám mezi čtyřicet a padesát týdně, původně jsem chtěl běhat chlup přes padesát. Ty sobotní běhy mi prostě chybí, navíc když mi něco vypadne přes týden, tak rázem chybí kilometry…. Musím asi chvíli počkat, nebo běhám moc rychle, nebo prostě nevím… ale na nervování se je času až až ;)

5 Responses to “Ach ty objemy…”

 1. Radek napsal:

  Tragéde, a proč potřebuješ běhat hodně? Jak tak vidím tvůj týden, tak bych skoro řekl, že bys potřeboval tak na dva týdny úplně vypnout! Ne bez legrace, máš něco v plánu? Ono s pocitem „musím“ by asi běhání nemělo ani moc velký požitek a význam, zkus si říci nemusím, na chvíli vypnout a třeba to tak bude lepší! Radek

 2. aerobní tragéd napsal:

  Ale já z toho mám požitek a baví mne to… jen bohužel zatím duše předbíhá tělo… ;) Nepřipravuju se na nic (možná nějaká příležitostná desítka bez přípravy), než zas na maraton příští rok, ale móóóc dobře vím, že potřebuju velký objemy (relativně na mně), jinak bude zle. Znova vybouchnout fakt nechci :)

 3. m.thums napsal:

  Neboj, nevybouchneš, já mám taky vždycky strach…tak prostě na konci půjdem, no a co !!!

 4. STJ napsal:

  Budu tam taky, půjdem tři, pokecáme :) Takže „jdem“ PIM 2006, ne ?

 5. STJ napsal:

  Teda pokud nebudete mít v uších ty vaše MP3 špunty :)