Tragédí trička – uzávěrka objednávek

Je to tady. Protože je třeba tragédí trička definitivně objednat ve výrobě, musíme pomalu uzavírat objednávky. Zájem předčil všechna očekávání, v tuto chvíli máme 34 triček. Ty, kteří ještě nemají vybranou velikost, prosím, aby tak pokud možno někde do příštího týdne učinili. Prakticky poslední šance, jak si vyzkoušet velikost je na Zbraslavském běhu tuto neděli 4.prosince. Kejmil z Craftu tam podle všeho bude – kdo máte zájem, ozvěte se mi a já vás na dálku nějak propojím. Takže: příští týden zavřeme krám, tak kdo ještě chcete tričko, neváhejte. Plus ty, kteří ještě nemají velikost, znovu prosím, aby se rozhodli.

Ohledně platby. Moc děkuji všem, kteří mi okamžitě platbu nabízeli, vážím si toho. Nicméně teď platba ještě není třeba, pevně věřím, že až trička přijdou, tak si to nerozmyslíte, to by byl (můj) průšvih. Tudíž platbu budu chtít až v okamžiku, kdy trička budou vyrobena a začne se na ně v Craftu dělat potisk. To by mohlo být tak koncem března, s čímž souvisí jediná drobná nepříjemnůstka a tou je fakt, že vzhledem k velkému zájmu nebudou trička v avizovaném březnu, ale (určitě) v dubnu. To doufám nevadí, protože nemyslím, že by na začátku dubna běhali běžci v tričkách s krátkým rukávem ;). Takže ještě jednou: moc děkuji za velký zájem a vězte, že veškeré dotazy vám rád zodpovím mailem.

10 Responses to “Tragédí trička – uzávěrka objednávek”

 1. Šarina napsal:

  Jelikož se k vyzkoušení trička nedostanu, risknu to, a hlásím velikost S. Díky za osobní iniciativu a už se na tričko těším Šarina

 2. Manfred napsal:

  Všechny trika mám velikosti L, tak to taky risknu a objednám si L-ko. Myslím, že to bude v pohodě. Díky.

  Manfred

 3. aerobní tragéd napsal:

  Díky, ještě mne napadla jedna věc. Pokud popíšete svoje postavičky (váha, výška, apod.), tak vám Kejmil jistě dokáže poradit i přes mail, takže mne když tak klidně napiště a já mu to předám.

 4. asistent napsal:

  Nazdárek, už se těším na nové triko – budu vypadat jako absolutní magor :) a snob. V profesionálním vohozu (Tchibo nebo Craft) budu na startu budit obavy závodníků. Po očku budou očekávat můj raketový start a smrtelný závěrečný sprint. No a já, člen Tragéd Teamu, je všechny absolutně převezu a doběhnu s dvojnásobným časem za vítězem. Tedy pokud se mě po startu ten vítěz nebude držet, aby nepřepálil začátek závodu…. :) :) A už se těším na bleší burzu po distribuci trikotů – Zn.: Vyměním L za XL a M za S :) apod.

 5. Lubosh napsal:

  Na začátku dubna zásadně v tričku s krátkým rukávem!:-) Či spíše v tílku – jako na letošním 1/2PIM, který byl 2. dubna:-) Dík. Pak musíme vymyslet závod, kde v nich vzbudíme poprask!

 6. hudy napsal:

  Tak já jdu do velikosti M, podle postav některých borců a i vel. tabulka co je na webu craft.cz. Beru M To Lubosh: tak na letošním 1/2PIMu jsem v tílku teda neběžel :-)

 7. Radek napsal:

  Pokud jsem to ještě nenahlásil, beru S. Vyjde to časově akorát k narozkám :-)Radek

 8. Lubosh napsal:

  To Hudy: Pokud si pamatuji, tak při letošním 1/2PIM (jiný jsem neběžel) svítilo slunce a bylo mi docela vedro:-)

 9. Radka Z. napsal:

  Tak pro me taky S, pls. Dik RZ