Hezké vánoce!

Vážení čtenáři, kolegové, kamarádi. Dovolte, abych vám popřál z celého srdce krásné a klidné vánoce a současně co nejvíc naběhaných kilometrů (nejen) o nadcházejících dnech volna!

… ty naběhané kilometry ve dnech volna je přesně to, co čeká mě. Posledních necelých 14 dní jsem totiž běhání skutečně monumentálně flákal. Šílenství v práci totiž dosahovalo svého vrcholu a mně prostě nezbylo dost fyzických ani psychických sil na běhání. O času přes týden ani nemluvě. Suma sumárum jen udržovací desítky. Tento týden jsem byl běhat naposledy v úterý a byla to chuťovka. Lesní desítka za zhruba 1:04, ale v dobrých patnácti centimetrech absolutně mokrého sněhu. Mnohokrát mne napadala myšlenka na známý článeček o „tunách bílejch srač*k“…

5 Responses to “Hezké vánoce!”

 1. čau, užij si trochu klidu a pořádně si zaběhej. Právě jsem se vrátil z 12 km vánočního okruhu s Kekem a bylo to úžasné.

  Přeji klidné Vánoce!!

  T.

 2. m.thums napsal:

  Ahoj, já se připojím k Tučňákovi a přeji hezké Vánoční svátky, kupu dárků a hodně ž….a, hezky se po tom běhá :)….náš výšlap na Jedlovou horu se nekoná, protože jsme zaspali ( po noční ) sakra !

 3. Mirek Kostlivý napsal:

  Buď klidný a s tím během mezi svátky to nepřežeň. Já si na rozdíl od tebe ordinuji povinných 6 dní klidu od běhu. Již dneska se těším na silvestrovský a novoroční běh.

 4. Asistent napsal:

  Tragéde, tobě i všem z fóra přeji klidné, pohodové svátky, úspěšné vyběhnutí do Nového roku a celý nový rok 2006 bez zranění. Ani už nevím, jak jsem se dostal na toto fórum, ale každopádně díky Tobě, Tučňákovi a všem, kteří tady píšete, dostalo moje běhání nějaký řád a filosofii. I díky Vám jsem se odhodlal hlásit se na závody a jen tak pro radost si běhat. A vůbec mi nevadí jak rychle běhám. Prostě jsem objevil (jako Vy dříve), že všechno má člověk v hlavě, jen a jen v hlavě – štěstí, klid, pohodu ale i stres, problémy, mindráky. A běhání může dát více toho prvního a dá zapomenout na to druhé (je to droga :) ), jen si to musí člověk v tom shonu užít, vychutnat a UVĚDOMIT !

 5. papaaya napsal:

  teda nechtelo si mi dneska vybehnout…pred obedem jsem chvilku procital diskuzi, nestacil se divit, jak vam to vsem beha i o svatcich… a vyrazil jsem.
  Jeste ze jsou ‚ti moji tragedi‘…byl z toho krasny beh po turistickych stezkach v okoli a necelych 25 km. Diky za ‚podporu‘ a uzivejte klidu vanoc. Tesim se navidenou v pristim roce.
  p.