3, 2, 1 … a nový běžecký server behej.com je tady!!!

Za devatero řekami, devatero horami, devatero atletickými ovály, bylo nebylo. Nejdříve jsem já zblbnul a začal psát dnes již prehistorický Maratonský deník aerobního tragéda. A najednou se objevili kolem webu úžasní lidé, kteří ač se vesměs neznají, tak vytvořili bezvadnou virtuální partu. Pak se objevil Tučňák a zkonvertoval svůj Linux – cyklo web na běžecký blog a úplně tomu propadl. Také někde v té době se objevil Shadow se svým blogem… a další. A taky na tragédím deníku vystupoval mimo jinými podezřele moudrý a běžecky vyspělý komentátor Lubosh….

Zkrátím to. Jak čas šel, tak jsem otevřel tento nový blog a někdy na podzim jsme si právě s Tučňákem a s Luboshem v nějakém hnutí mysli řekli, že bychom mohli založit nějaký univerzálněší běžecký web než jsou osobní blogy. A myšlenka na behej.com byla na světě! Pak už jen trochu práce a právě teď se nám toto dítko klube na svět. Tak mu ze srdce přeju mnoho štěstí, protože se pořád se skromnou myslí domníváme, že nabídka informací o běhání je na čekém internetu docela chudá. Dobře si vzpomínám, jak jsem v době svých nedávných běžeckých začátků zoufale hledal informace…

Behej.com začíná opatrně. Neudělali jsme z něj hned od začátku komerční web, i když to tam postupem času může směřovat a nějakou reklamu budeme potřebovat už docela brzy. Prostě uvidíme, jak se web chytí a zda-li nám třeba neuhnije. To je na tom to nejhezčí. Nikdo vlastně neví, jak to pojede… Pokud máte vůli a chuť nám pomoci, budeme strašně rádi, ozvětě se. (Byť na honoráře pochopitelně zatím nemáme… ;)

Držte nám palce a příjemné čtení!

Tučňák, Lubosh & Tragéd

P.S. Velmi speciální dík patří Albertovi a Kejmilovi. Moc jste nám pomohli, díkas!

3,058 Responses to “3, 2, 1 … a nový běžecký server behej.com je tady!!!”

 1. pinus napsal:

  Vynikající nápad! Hned jsem si přidal do RSS čtečky a doufám, že server bude vzkvétat. Držím palce!

 2. Luděk napsal:

  Jen tak jsem juknul na pár odkazů nového servru behej.com a musím říci termínem týnejdžrů: je to hustý… Jen aby vydržela síla, elán, chuť, nálada a vůle tlačit nelehkou káru se starostmi o obstarávání, třídění, schánění informací ze širokého pole působení ještě širší rodiny lidiček posedlých běháním.

 3. Iva napsal:

  Přeju novému servru hodně čtenářů a jeho autorům spoustu chuti a energie do „krmení“.

 4. Pubi napsal:

  Skvělý! To je ještě lepší, než jsem si představoval :-) Ať Vám to dobře běhá!

 5. mishaa napsal:

  Moc pěkný stránky, přeju hodně úspěchů.