Nový „plán“

… a je to skutečně plán v uvozovkách. Jak známo, můj trénink podle plánu vzal za své hned v lednu, proto původní plán na maraton vlastně nemá smysl (taky ho stáhnu z webu, takže zájemci si ho prosím uložte na lokální disk). Maraton určitě nevzdávám, jen ten pražský je pochopitelně s malou otázkou, ale to teď řešit nehodlám. Rozhodnu se třeba až koncem dubna.

Do té doby svůj „plán“ stanovím tak, jak mi radila například Jitka, a to že budu běhat kdy budu mít čas přes týden plus co nejdelší běh přes víkend… a uvidíme, co to se mnou udělá. Třeba by to mohlo fungovat, minulý víkend jsem dal velmi horskou a velmi sněhovou šestnáctku a bylo to docela fajn, překvapivě. Tak uvidíme.

Navíc za týden (snad už to klapne ;) odlétám na Mallorcu na kolo, tak si od toho kromě zlepšení a srovnání nervů slibuji taky ranní běhy. Sice se uprostřed pobytu musím na skok pracovně vrátit do Prahy, ale tím si tedy rozhodně náladu kazit nehodlám…. ;)

2 Responses to “Nový „plán“”

  1. Lubosh napsal:

    Myslím, že je to dobrý nápad. Dát si v týdnu jeden rychlý běh, o víkendu jeden pomalý a pokud možno co nejdelší – a ve zbylých dnech, jak to půjde. A prostě uvidíš. Je to určitě lepší, než řešit, že nestíháš plán, který sis narýsoval v lednu.

  2. Vždyť já to o moc jinak ndělám… V týdnu si dopřeju běh třeba i krátce před půlnocí. Hlavně se necítím povinen běhat 5–6× týdně.