Pozor! Tragédí trička na cestě!

Jak Kejmil slíbil, tak splnil. Trička tragéd týmu jsou na cestě a skutečně budou k dispozici nejpozději do konce dubna tak, jak bylo slíbeno. Prosím ještě naposledy zkontrolujte své jméno a velikost v tabulce. Ohledně placení vám dám vědět, určitě to bude platba na účet, aby to bylo co nejjednodušší. Trička vám pošlu poštou, předám osobně, nebo po někom pošlu, zas tolik nás není (dejte mi prosím vědět jak si přejete). Ještě prosím dochtora a glogera o jejich velikost (Kdo je znáte, šťouchněte do nich, prosím.) Bez ní musím objednávku považovat ze neplatnou, protože nevím, jaké tričko objednat ;)

21 Responses to “Pozor! Tragédí trička na cestě!”

 1. Pubi napsal:

  Hurá! :-) Do konce duba času dost, stejně bude tou dobou ještě mrznout a sněžit ;-) A jak to bude s potiskem? Budeme tam mít logo Traged teamu?

 2. aerobní tragéd napsal:

  Ano, bude tam logo tragéd týmu na prsou tak, jak bylo domluvené.

 3. asistent napsal:

  Jó, jó – furt se něco děje :) Teď už se ani nemůžu vymlouvat, že nemám nic na sebe.

 4. Tosk napsal:

  Milane, s „glogerem“ alias „dochtorem“ jsem mluvil znova o víkendu, prý ti už svoji velikost (L) posílal… Je to opravdu tak, máš pro něj ta trika? Pokud ano,stihli bychom předávku v Praze ještě v dubnu? Pokud ne, hlásíme se jako noví zájemci velikosti L a XL (teda pokud budeš nová trika ještě někdy objednávat :-).