Tragédí trička jsou tu!!!

Přátelé, po nějaké té době čekání je to konečně tady! Kejmil dodal první várku triček tragéd týmu, která jsou už k dispozici. Nejsou zatím všechna, chybí hlavně nějaká Ska a Mka, ale ty už se připravují též.

Zde jsou nějaké FAQ ;):

Jak tragédí tričko vypadá? Tak, jak bylo plánováno. Tudíž špičkový běžecký model Craftu, v modré barvě. Logo tragéd týmu je na hrudi a vysoko na zádech v černé prodyšné oblasti trička. Pod ním je decentní nápis behej.com. Ohledně loga. Využil jsem svého práva vybrat logo a vybral jsem z pár návrhů logo od maratonce Aleše s tím, že jsme ho přepracovali do jedné barvy tak, aby potisk trika byl opravdu decentní.

Je mi jasné, někomu se logo líbit bude (třeba mně), někomu méně ;) Právě proto jsem ho nezveřejňoval, protože co člověk to názor a takhle to alespoň bude překvapení.

Cena. S Kejmilem jsme se dohodli, že cena bude 750Kč, což je o pár desetikorun více než čisté tričko. Je to z toho důvodu, že na triku jsou vlastně tři potisky a ty jsou sakra drahé, protože jsou tovární (ale tudíž i kvalitní a zaručené). Navýšení šlo částečně za Craftem, který si užral svoji marži (tu já ovšem neznám ;), těch pár desetikorun jde za námi. A protože pořádek dělá přátele, pak vězte, že já na tričkách nemám ani korunu ;) Pevně věřím, že budete spokojeni.

Jak si triko převzít? První možnost je přímo od Kejmila na půlmaratonu tento víkend, viz. instrukce ve fóru (včetně kontaktu na Kejmila). Další možnost je spojit se se mnou mailem a individuálně se dohodnout (osobně, poštou apod.), ale já budu jak známo k dispozici až příští pondělí 10.4., tak budete muset posečkat. Mimochodem, další osobní odběr je možný v Praze, nebo budu na čumendu (fotit) na Bakovském půlmaratonu.

Takže si trička užívejte hlavně ve zdraví, přátelé!

14 Responses to “Tragédí trička jsou tu!!!”

 1. Keke napsal:

  Sorry Velký Tragéde, ale na akú čumendu? Ty predsa bežíš s nami!!!

  Keke

 2. Láďa napsal:

  Tragéd určitě myslí čumendou to, že poběží tak, aby se mohl dívat a fotit, jak dobíháš do cíle.

 3. Luděk napsal:

  Všichni bychom byli potěšeni tvojí přítomností na startu Bakovského půlmaratonu, avšak běžet či neběžet, toť pro některé běžce Hamletovská otázka… . Na druhou stranu, tvá „čumenda“ je zárukou vysoce kvalitní série snímků do galerie z tohoto závodu.

 4. mIREK napsal:

  Čau běžci,

  tak už jsem v Ammánu a akorát a připravuju se na trať. Zítra jedu relaxovat do Aqaby. Tričko mi určitě schovejte jsem zpátky 18 odpoledne. A tenhle pátek držte place ;-) Zatím jako jedinný Čech na 48.7km královské trati:

  http://www.de­adseamarathon­.com/inside/prin­t_participants­.asp?year=2006&ra­ce=2

  mIREK

 5. Miroslav Otava napsal:

  Ahoj, napiš mi jak bych si mohl převzít tričko. Nebo zavolej 602580860. Dík Mirek

 6. STJ napsal:

  Tragéde ten Bakov je přece ideální příležitost jak otestovat svou kondici na delším běhu. Zkus to zaběhnout aspoň na pohodu. Takže ať ti to běží.

 7. David napsal:

  Tragéd team opravdu existuje, nebo si to tričko může objednat každý? :-)

 8. Kamila Poslední napsal:

  Jak se stát členem tragéd teamu?Já jsem běžec na střední úrovni ale považuju se za tragéda.