Teče voda aneb jaro je tu… konečně!

Po návratu z Malorky (ještě o těch bezvadných dnech napíšu, ale teď není čas :/) jsem vyrazil běhat na své velmi standardní místo, neboli do lesa. Bez sněhu. Konečně!

Ale nebudete věřit, co mě potešilo úplně nejvíc. Vždycky vybíháme od vodárny, před kterou je pramen s pitnou vodou a kohoutek. Ten vodaři pochopitelně na zimu zavřou (odšroubují) a voda neteče. Dnes přijedu, koukám a nevěřím svým očím! Zatímco před odjezdem na Malorku se v lese díky sněhu ani nedalo běhat, teď se už les zelená a teče z kohoutku voda! Je jaro! To to ale trvalo. Taková kravina a člověk by nevěřil jak ho to nabije energií!… :)

8 Responses to “Teče voda aneb jaro je tu… konečně!”

 1. forest napsal:

  naprosto vím co máš na mysli… prostě krásný psychický restart ;-)

 2. Mirek Kostlivý napsal:

  A co teprve až si v sobotu dáš bakovský 1/2 marathon! Doufám, že jsi to po té Mallorce nezabalil. Já k vůli tomu jedu na tři dny z Prahy do Krnska u Mladé Boleslavi. A to mám doma hromadu práce, co mě živý. Tak doufám, že se konečně potkáme a poznáme. Mirek K.

 3. Luděk napsal:

  Nenachází se ten pramen s pitnou vodou a kohoutken na trase zítřejšího půlmaratonu ? Občerstvovačka bývá až mezi 15 a 16 km a tak dva tři loky by určitě přišly vhod.

 4. aerobní tragéd napsal:

  Ano, nachází!!! Přesně na značce 10km.

 5. Luděk napsal:

  Tuším, že 10 km je tak mezi železničním přejezdem a křižovatkou, kde se vrací trasa na Bakov, je tam taky most přes Bělou a prosím tě, pramen je vlevo či vpravo a je markantně rozeznatelný?

 6. aerobní tragéd napsal:

  10km je před železničním přejezdem, pramen je vpravo, v takové zahádce před vodárnou.

 7. Luděk napsal:

  Tak díky moc za tip na občerstvovačku, tím už se komfort půlmaratonu v Bakově přibližuje komfortu PIM. U toho železničního přejezdu začíná docela pěkná trasa na běhání a to údolím Rokytky směrem na Bílou Hlínu a dá se taky asi po 3 km odbočit vlevo směrem na hájovnu u Dolní Krupé. Zřejmě to tam ale budeš znát jak své boty na běhání.