Bakovský půlmaraton v obrazech

Keke a Papaaya běží jak o život

Jak jsem už psal, na Bakovský půlmaraton jsem šel vyloženě na čumendu a hlavně fotit. Tragéd tým měl velkolepé zastoupení a já jsem konečně kromě Kekeho a Tučňáka poznal i jiné tragédy skutečně osobně, nikoli jen virtuálně. Na oplátku oni poznali mě, protože někteří se přiznali, že již přestávali věřit, že vůbec existuji ;)

No ale k věci: výsledky a později i obrázky se objeví na behej.com, ale přesto si obrázky můžete užít už teď v tragédí galerii zde. Tak si je užijte!

18 Responses to “Bakovský půlmaraton v obrazech”

 1. Jitka napsal:

  No tak to jsou naprosto skvělé a úžasné běžecké fotky! Super. Ahoj! Jitka.

 2. pecjan napsal:

  Fotky jsou fakt super. Ale fajn by byly i popisky, abychom věděli, kdo na jaké fotce je. Nebo aspoň na té společné tragédské..

 3. Mirek Kostlivý napsal:

  Jako bývalý fotograf-amatér musím souhlasit s Jitkou. Ty fotky jsou kvalitnější než fotky na PIMu, za které ještě chtějí nekřesťanské peníze. Hold se potvrzuje pravidlo, že kdo umí ten umí. Milane, je to super!

 4. Luděk napsal:

  Tragéde, to, že jsi ve své domovině nestanul na startovní čáře coby běžec je víc jak vyváženo tvojí přítomností jak před startem, tak i neustálým kontaktem nejen s týmem tragédů, ale i s celým startovním polem běžců po celou dobu závodu a potom i v cíli a během vyhlašování vítězů. Za to ještě moc a moc díky! Kolekce snímků z průběhu této sportovní akce je kvalitou, množstvím a pestrostí nedostižná a tak, jako v loňském roce měl každý účastník fotku z trati a ze závěru závodu tak mám takový dojem, že z letošního závodu má zejména Tragéd tým nádhernou sadu snímků. Po této stránce jsi z Bakovského půlmaratonu vyrobil jeden z předních běhů v ČR a organizační tým závodu, který si také zaslouží uznání, by si tě měl považovat a hýčkat za propagaci jejich akce.

 5. forest napsal:

  moc moc hezké fotky! jde vidět, že už jsi toho dost nafotil… chtěl jsem se tě zeptat: co máš za stroj? externí blesk, nebo jen záklaďák?

 6. aerobní tragéd napsal:

  Mám Nikona D100vku, blesk pochopitelně externí, SB-80. Interním něco přisvítíš, ale na rozumné použití to není.

 7. vl001 napsal:

  Nemůžu se nepřidat – skvělé fotky. Skoro mne mrzí, že jsem v Bakově nebyl…