Nepíšu, ale zato běhám…

Nadpis hovoří za vše, snad bych ani víc přidávat nemusel ;) Už se nechci opakovat, ale mám trošku hoňku, tak zbytky času, který mám, věnuji běhání a na tragéda jsem nic nenapsal. Pravda, díky krásnému lesnímu vzduchu mám koncepty nějakých věcí jak pro tento blog, tak pro behej.com v hlavě a zbývá je hodit na papír. Což je bezva ;)

Další pozitivní zpráva je z behej.com, kde máme nového šéfredaktora, a hádejte koho! Radka Narovce, kterého docela dost lidí zná a který již psal i pro tento web o maratonu v New Yorku. Tak Radku, vítej na palubě, potřebovali jsme tě jako sůl a držím palce! ;)

Jedno trápení ale přece jen mám, třeba mi někdo poradí. Na tragéda útočí v poslední době spammeři, svině jedny (omlouvám se, ale jinak a slušněji to říci neumím) a strkají do komentářů své debilní reklamní žvásty. Mám co dělat, abych spamové komentáře stačil umazávat. Nemáte prosím někdo radu jak jim ve WordPressu utnout tipec?

5 Responses to “Nepíšu, ale zato běhám…”

 1. forest napsal:

  k tomu spamu: do WP existuje nějaký plug-in (nevím, jak se jmenuje, ale určitě existuje) – zabezpečení zpočívá v klasické opisování čísel a písmenek z náhodně vygenerovaného obrázku… (pokud na něj, jako ten plug-in narazím, tak ti dám vědět)

 2. Pette napsal:

  jedna moznost je priamo vo wordpresse – nastavit nutnost potvrdzovania komentarov adminom. sice musis kazdy koment potvrdit, ale raz za den vecer to az taky problem nie je.

 3. Melounek napsal:

  Ahoj, do mailu ti poslu reseni – neni ode me, ale od me drahe polovicky.. ;-) Snad pomuze. K.

 4. mIREK napsal:

  Nevím jak je to ve WordPressu, ale většinou se tomu říká CAPTCHA. Je to právě ta ochrana odesíláním čísel. Nebo existují i jiné mechanismy.

  Více najdeš na následující adrese: http://codex.wor­dpress.org/Plu­gins/Spam_Tools