Obrázky z Mnichovohradišťské pětadvacítky

Občerstvovačka je makačka Mnichovohradišťskou pětadvacítku jsem skutečně běžet nechtěl. Jednak je to moc daleko, jednak jsem zcela správně tušil, že nastoupí tak padesátka chrtů, které bych viděl sotva na náměstí při startu :) Takže jsem vzal foťák a udělal pár obrázků, abych byl alespo něco platný. Pokud chcete, mrkněte do malé galerie. Obrázky tam nejsou pochopitelně všechny, takže pokud někdo máte zájem o svou fotku v plném rozlišení, napiše mi prosím číslo a já vás v tom půlgigu dat zkusím najít (ale přirozeně nazaručuji, že jsem ptáčka vypustil na všechny ;) Jinak běželi jste všichni parádně, gratuluji!

7 Responses to “Obrázky z Mnichovohradišťské pětadvacítky”

 1. Petr Nikodem napsal:

  Závod byl bezvadně připraven, počasí přálo až na ten vítr, a běželo se parádně. Pokud v galerii najdeš obrázek, kde je číslo 54 tak ho prosím pošli. Předem děkuji. Petr.

 2. Jirka napsal:

  Musím pochválit tvé fotky, jsou opravdu profesionální.

 3. forest napsal:

  pěkné! zase jsi nezklamal jako fotograf….

 4. aerobní tragéd napsal:

  Pro Petra Nikodema: Když mi dáš mail, pošlu ti je ;)

 5. Petr Nikodem napsal:

  Promiň, jsem tady nový a nevěděl jsem, že mail není uváděn. Tedy : PetrNikodem@sez­nam.cz Předem děkuji, fotky se mi moc líbí. Ahoj Petr.

 6. Kozák Miloslav napsal:

  Zašli mi prosím foto z Mnichova Hradiště. Měl jsem startovní číslo 40. Myslím, že jsi mně fotil v akci. Dík Milan

 7. Kozák Miloslav napsal:

  V Hradišti to byl super běh. Byla to ale porce. Běžel jsem to poprvé v čase 1:55:45. Ještějsem takovou vzdálenost nezkoušel. Počasí dobré. Hlavně, že nepršelo. Za týden jedu do Hradce na desítku. Jestli tam bude nějaká fotka se mnou tak mi ji pošli . Dík Milan