Tak a máme po prázdninách…

… a já jsem zpět s psaním blogu ;) Asi by se slušelo po takové pauze poznamenat, jak jsem pokročil…. nu, nic moc. Červenec jsem věnoval plánovitě kolu, srpen byl určen kromě kola též pro rozběhání. Na to měla být určena dovolená, první týden u móóře jsem každý druhý den lehce a krátce běhal a trénoval odolnost vůči vedru. To docela šlo. Druhý týden dovolené na Šumavě byl určen už pro ostřejší rozběhání, ale osud chtěl jinak. Využil jsem totiž jediný den přesunu od moře směr Šumava k vyjížďce na kole. O co kratší, o to intenzivnější. No, neužijte si to, nová silnička, jediná příležitost k vyjížďce…. další možná příležitost až za týden… zkrátka jsem se zmáčknul co to šlo… ;) Což by vůbec nevadilo…. kdyby… Kdyby zrovna na potvoru můj potomek nechytil rýmu. Normálně by s ní moje imunita asi zabojovala, ale po tomhle crash tréninku trvalo rýmě pouhé tři hodiny od prvotního podivného pálení v krku do okamžiku, kdy se rozvinula naplno. A trvala tentokrát skutečně deset dní přes všemožnou aplikaci mých osvědčených antirýmových postupů

Abych to zkrátil, z běhání na Šumavě nebylo nic a skutečné rozběhání nastalo až na úplném konci srpna. A musím říci, že rozběhání bolí, a to docela dost. Nemám zas až tak moc času, maraton chci zkusit v listopadu, takže konec běžeckého poflakování. Za poslední týden jsem dal přes čtyřicet kilometrů, pomalu, ale jistě :) Ono to půjde… ;)

2 Responses to “Tak a máme po prázdninách…”

  1. STJ napsal:

    Držím palec. Který maraton v tom listopadu poběžíš ? Ostravu-Porubu, nebo plánuješ něco zahraničního ?

  2. Exploser napsal:

    Tragéd to nikdy nevzdává?!

    Nejlepší zážitek by byl asi Athénský klasický maraton 5. listopadu(http://www­.athensclassic­marathon.gr), ale ten je možná trochu těžší.